Darıca Villa Kapı Modelleri Fiyatları

Darıca Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Villa Kapıları ile Evlerinize Değer Katın

Darıca’da villa sahibi olmanın keyfini sürerken, evinizin güvenliği ve estetiği için doğru kapıyı seçmek önemlidir. Villa kapısı seçiminde, villa kapısı, villa kapı modelleri, kompozit villa kapısı ve dış iklim çelik kapı gibi seçenekler arasında doğru tercihi yapmak, hem güvenlik hem de görsellik açısından büyük bir fark yaratır. Bu kapılar, dayanıklı yapıları ve estetik tasarımları ile evlerinize değer katmaktadır.

Darıca-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Dis-Iklim-Kapi (1)
Darıca-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Dis-Iklim-Kapi (1)

Darıca Villa Kapısı Siparişi Emir Çelik Kapı Güvencesi

Darıca’daki villa kapısı modelleri, farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap edecek şekilde geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Kompozit villa kapıları, çelik gövdeleri ve kompozit malzemeleri sayesinde dış etkenlere karşı mükemmel bir dayanıklılık sağlar. Bu kapılar, yağmur, güneş, kar ve aşırı sıcaklık gibi çeşitli iklim koşullarına dayanıklıdır. Ayrıca, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile kişisel zevklerinize uygun kapılar bulmanız mümkündür.

Emir Çelik Kapı: Türkiye’nin En İyi Villa Kapısı Üreticisi

Emir Çelik Kapı olarak, Türkiye’nin en iyi villa kapısı üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Darıca’daki villa sahiplerine üstün kaliteli kapılarımızla hizmet veriyoruz. Üretici firma olmanın avantajıyla, en kaliteli villa kapısı modellerini en uygun fiyatlarla bölge halkına sunuyoruz. Siparişlerinizde size özel ölçü ve tasarımlarla hizmet vererek, evinize en uygun kapıyı temin ediyoruz.

Darıca-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Dis-Iklim-Kapi (2)
Darıca-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Dis-Iklim-Kapi (2)

Neden Emir Çelik Kapı?

Darıca’daki villa kapısı ihtiyaçlarınızda neden Emir Çelik Kapı’yı tercih etmelisiniz? Çünkü biz, üretici firma olarak doğrudan müşterilerimize ulaşıyor ve en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik kapılar üretiyoruz. Ayrıca, uzman ekibimizle hızlı ve güvenilir montaj hizmeti sunuyoruz. En uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi elde etmek için hemen bizimle iletişime geçin ve evinize değer katın!

Darıca Villa kapısı denildiğinde akla ilke gelen marka Emir Çelik Kapı olarak villa kapıları hakkında bazı dipnotlar ve seçimlerinizde sizlere yol gösterecek bilgiler vermek isteriz. Öncelikle Darıca genelinde Emir Çelik Kapı markası altında sipariş vereceğiniz tüm villa kapıları sizin isteğinize özel olarak üretilmektedir. Ölçüye özel villa kapı üretimi bu işin en önemli noktasıdır. Nasıl ki kişiye özel dikilen bir kıyafet ile hazır dikim bir elbise bir tutulamazsa; özel boyutlarda üretilmiş bir villa dış kapısı ile standart ölçülere göre üretilmiş bir villa kapısı da bir değildir. Ölçüye özel üretimin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Montaj esnasında özel ölçülü kapılarda duvar ile kapı kasası arasında boşluk bulunmaz. Bu sayede kapınız dışarıdan müdahalelere karşı tam dayanıklı olacaktır.
 • Kapının yerine özel olarak üretilmesi sayesinde duvarlardan veya yerden kaynaklı hataları villa kapısı pervazı ile kapatarak görüntü kirliliği önlenecektir.
 • Standart villa kapılarında renk seçenekleri sınırlı iken, özel üretim villa kapılarında her detay sizin isteklerinize göre dizayn edilir.
Villa-Kapisi-Fiyatlari-Indirimli-Villa-Kapi-Modelleri
Villa-Kapisi-Fiyatlari-Indirimli-Villa-Kapi-Modelleri

Villa Kapısı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Villa inşaatı ve sonrasında villa tadilatı söz konusu olduğunda villa kapısı tercihi önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle sürekli kendini güncelleyen yenilikçi villa tasarımları, bizleri de sürekli güncel villa giriş kapıları tasarlamaya teşvik etmektedir. Yüksek maliyetlerini bir kenara bırakırsak insana sağladığı konfor ve mahremiyet bakımından bir ailenin yaşaması için müstakil bir villa, en uygun yapıların başında yer almaktadır. Yüksek maliyete sahip olan villalarda diğer apartman dairelerinde kullanılan çelik kapı tercihi doğru olmaz. Villa yapısına uygun bir giriş kapısı seçimi yapılması, mimari ve villa dekorasyonu noktasında oldukça önemlidir. Villa kapısı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı belirleyici unsular şunlardır:

 • Yapının genel mimari tasarımı ile uyumlu bir villa kapı modeli tercih edilmelidir.
 • Villa kapısının mutlaka yerine özel boyutlarda imal edilmesi gerekir.
 • Kullanılan malzeme villa kapısı için birinci sınıf malzeme olmak durumundadır.
 • Sıradan bir çelik kapı firmasının kullanacağı malzemelerin, villa kapısı gibi dış etkenlere maruz kalan ürünlerde kısa sürede deforme olacağı unutulmamalıdır.
 • Villa kapısı fiyatı ürün seçiminde önemli rol oynasa dahi, uzun süreli kullanıma yönelik üst düzey kapı modelleri ve villa kapısı üretici firması Emir Çelik Kapı tercih edilmelidir.
 • Villa kapısı dış malzemesi konusunda yapının konumuna uygun malzeme tercih edilmelidir.
 • Kompozit villa kapısı terimi hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Mutlaka okuyunuz.
Darıca-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Dis-Iklim-Kapi (3)
Darıca-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Dis-Iklim-Kapi (3)

Darıca Villa Kapısı Fiyatları

Darıca genelinde villa kapılarında dönemsel kampanyaların yanı sıra, villa kapısı indirimleri ek olarak yer almaktadır. Villa kapı fiyatları belirlenirken bazı hususlar önemli rol oynamaktadır. Villa kapı fiyatını belirlemekte en çok kullanılan bazı unsurlar şunlardır:

 • Villa giriş kapısının ölçüleri.
 • Villa kapı dış yüzeyinde kullanılacak olan malzeme.( Kompozit, Ahşap, Kompakt Lamine, Seramik, Alüminyum, Doğal Taş vb. )
 • Kapı aksesuarları
 • Özel kilit seçenekleri
 • Cam tercihleri, vitray cam, lamine cam, temperli cam, nervürlü cam.
 • Ferforje ve cnc kesim paslanmaz gibi ekstra detaylar.

Kompozit Kaplama Çelik Villa Kapısı

Çelik kapı üzerine yerleştirilen alüminyum kompozit plakalar sayesinde dış etkenlere dayanıklı olması sağlanan kapılardır. Kompozit çelik villa kapı modelleri düz hatlara sahip modern kapı tasarımlarıdır. Kompozit malzeme üzerine kabartma, ahşap çıta gibi işlemeler uygulanamadığı için daha düz ve minimalist villa kapısı modelleri kompozit olarak üretilmektedir. Kompozit malzeme üzerinde yer alan uv dayanımlı desenli filmler sayesinde, ahşap desenlerinden düz renklere kadar pek çok kompozit villa kapısı renk seçeneği mevcuttur. Kompozit villa kapısı siparişlerinizde ölçüye özel üretim süremiz 15 gündür.

Su Kontrası Marin Ahşap Giydirme Çelik Villa Kapısı Modelleri

Marin ahşap bir diğer adı ile su kontrası suya dayanıklı özel işlemlerden geçirilmiş bir ahşap çeşididir. Su kontrası marin villa kapıları ahşabın işlemeye uygunluğu sebebi ile en çok klasik villa kapısı üretiminde tercih edilmektedir. Su kontrası marin ahşap üzerine ral kartelasında yer alan ral renkleri uygulanabildiği gibi, istenilen doğal ahşap kaplama uygulanarak doğal ahşap renkleri de tüm doğallığı ile villa kapılarında kullanılabilmektedir.

Kompakt Lamine Villa Kapısı Modelleri

Kompakt malzeme dış cephe dekoratif panelleri, emprenye işlemine tabi tutulmuş kraft kâğıdı ve EBC (Electron Beam Curing) işlemi yapılmış dekor kâğıtlarının, yüksek basınç ve sıcaklık altında preslenmesi ile üretilir. Kompakt laminat malzeme ile üretilen villa kapıları dış etkenlere tam dayanıklı ve 10 yıl garantilidir. Kompakt yüzeylerin kullanıldığı çelik kapılar; kompakt villa kapısı olarak adlandırılmaktadır. Kompakt laminat malzemenin genel özellikleri şu şekildedir:

 • Kompakt lamine dış cephe dekoratif paneller düzgün ve gözeneksiz yüzeyi sayesinde kirlenmeyi geciktirir.
  • Kolay temizlemeye imkân sağlar.
  • Yanmayı geciktirici özelliğe sahiptir.
  • Yangın sırasında erimez, ateş damlaları oluşturmaz, kolay alev almaz, patlamaz, zehirli gaz çıkartmaz.
  • Darbe ve mekanik basınçlara karşı dayanımı çok yüksektir.
  • Asbest – Klorit – Toksit maddeler içermez.
  • Eğilme, bükülme ve çizilmelere mukavimdir.
  • Aşınma ve çatlamaya yüksek direnç gösterir.
  • Teknik özellikleri ve dayanıklılığı bakımından ekonomik ve uygundur.
  • Kolay işlenebilir, kesilip ebatlanabilir, delinebilir ve kolayca şekillendirilebilir.
  • Rutubete ve buhara karşı yüksek dayanım sağlar. Atmosferden kaynaklı kimyevi maddelerden etkilenmez.
  • Garanti süresi 10 yıldır.
Bahce-Kapisi-Villa-Kapisi-Fiyatlari-Indirimli-Villa-Kapi-Modelleri
Bahce-Kapisi-Villa-Kapisi-Fiyatlari-Indirimli-Villa-Kapi-Modelleri

 

Ferforje Kapı Modelleri

Ferforje Kapı Villa Kapısı 1049

Ferforje Kapı Modelleri

Ferforje Kapı Villa Kapısı 1048

https://youtu.be/OqYr8x7u0xs

Puanınız

Puanınız

Darıca Villa Bahçe Kapısı

Villa bahçe kapısı modelleri özellikle ferforje detaylı kapı modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Motorlu otomatik villa bahçe kapıları ile hem araç girişi hem de yaya girişi sağlanabilmektedir. Villa bahçe kapıları ferforje detayları ile yapının girişinde ekstra bir görkem oluşturmaktadır.  Villa bahçe giriş kapıları her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak imal edilmektedir. Kullanılan malzemenin yağmur, güneş kar gibi iklimsel hava olaylarına dayanıklı olması son derece önemlidir.

Puanınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir