448 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

İndirimli Villa Kapısı Modelleri İndirimli Villa Kapısı Fiyatları Özel Üretim Villa Kapıları Villa Giriş Kapısı İstanbul


Villa Kapısı Modelleri

Villa Giriş Kapısı Modelleri Villa Kapısı Modelleri Yağmura Güneşe Dış Etkenlere Dayanıklı Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları Villa Kapısı İmalat Fabrika Emir Çelik Kapı Özel Tasarım Özel Üretim Lüks Modern Villa Dış Giriş Kapıları Satış Villa Kapısı Satın Al Camlı Villa Kapısı Modelleri Alarmlı Villa Kapısı Kale Kilit Vİlla Kapısı Beyaz Villa Kapısı Ferforje Villa Kapısı Kompozit Villa Kapısı Kompak Villa Kapısı

Kompozit Villa Kapısı Modelleri

Emir Çelik Kapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm villa kapıları ölçüye ve müşterilerimizin kişisel isteklerine özel olarak tasarlanmakta ve tamamen ölçüye özel olarak üretilmektedir. Villa Kapısı Modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve seçmiş olduğunuz villa giriş kapısı üzerinde renk ve diğer tüm detayları isteğinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz.

Kompozit Villa Kapısı Özellikleri

Villa kapıları iç aksamları 1. sınıf 2 mm kalınlığında Çelik dış kaplaması ile seçilen modelin özelliklerine uygun olarak kompozit, ahşap, kompak lamine kaplama ve diğer özel kaplama seçenekleri ile üretilmektedir. Kompozit Villa kapıları dışında kullanılan kompozit malzemenin UV dayanımlı film tabakası sayesinde yağmur güne ve diğer dış etkenlere karşı tam dayanıklıdır.

İstanbul Villa Kapısı

İstanbul villa kapısı için birincil hizmet bölgemiz olmasına rağmen üretimin gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarının istanbul dışında tüm dünyaya kargo veya montaj dahil şekilde gönderimi sağlanmaktadır.

Villa Kapısı Fiyatları

Villa kapısı fiyatları ölçü başta olmak üzere kullanılacak materyal ve pek çok farklı değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. İndirimli villa kapıları hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak yapınıza uygun villa giriş kapısı fiyatını öğrenebilmek için, bizi arayın.

Villa Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Villa kapı tasarımlarının en önemli sorunu, kapı ölçüleri ne kadar bırakılmalı? sorusunun ardında yer almaktadır. Villa projesine bağlı olarak tek kanat şeklinde 100 x 205 ölçülerinde villa giriş kapı ölçüleri bırakılabilmektedir. Bunun yanı sıra bir buçuk kanat olan bir kapı ve yanında sabit veya hareketli bir kapı alanı için minimum 135 cm bir genişliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu iki villa kapısı ölçüsüne ek olarak çift sabitli villa kapısı modellerinin yerine tam uyum sağlayabilmesi için minimum 170 cm ve üzeri bir genişlik olması gerekmektedir.

Villa Kapısı Tek Kapı Ölçüleri Nedir?

Villa kapısı için tek kapı şeklinde tasarlanan kapılar için minimum 100 cm genişlik ve 205 cm yüksekliğe sahip bir kapı boşluğu olması gerekmektedir.

1 SABİTLİ VİLLA KAPISI ÖLÇÜLERİ NEDİR?

Bir kapı ve yanında sabit veya hareketli bir kapı alanı