Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları 252

39.000,00

İstanbul  Çelik Kapı Modelleri Fiyatları

Ölçünüze Özel Olarak Üretilmektedir.

Bu Sayede Çelik Kapı Kasası ve Duvar Arasında Boşluk Olmaz

Gerçek Çelik Kapı Güvenliği 21 Noktadan Kilitleme

İstediğiniz Renkte ve Özellikte Üretim

Avrupa Birliği Standartlarında Isı ve Ses Yalıtımı

Hava ve Ses Geçirmez. Sessiz Kapanma Özellikli.

İsteğe Bağlı Alarmlı Parmak İzli Kilit Sistemleri

İstanbul İçi Ücretsiz Ölçüm ve Montaj

Çelik Kapı Üretim Süresi 15-25 Gün.

Tüm Türkiye’ye ve Avrupa’ya Adresinize Teslimat.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin Hemen Arayın.

emir çelik kapı iletişim hattı müşteri destek hattı villa kapısı whatsapp sipariş hattı
Emir Çelik Kapı Whatsapp Müşteri Destek Hattı
 • Kapı kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Sac ile üretilmiştir.
 • Kasaların iç kısımları, kilit ve menteşe bölgelerinde ekstra güçlendirme için 4mm sac kullanılmıştır.
 • Kapının hareketli bölümü (kanat), 2 mm yekpare sac (1 mm + 1 mm kutu şeklinde) ile üretilmiştir. Bu kanat bölümü içerisine 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmuştur.
 • Kapının hareketli kanatları 9 cm kalınlığındadır ve ağırlıkları ortalama olarak 90-100 kg'dır.
 • Kapılar hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile üretilmiştir. Bu, evin içi ile dışındaki hava akışını tamamen keser.
 • Kapı menteşeleri, 3 Adet 20'lik bilyalı menteşe kullanılarak yapılmıştır.
 • Kilit sistemi, 14 farklı noktadan kilitleme özelliği sunan Kale Merkezi Kilit sistemidir.
 • Kullanılan tüm aksesuarlar 304 krom paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

İstanbul Çelik Kapı Modelleri Fiyatları

Çelik kapı satın alırken yapılan en büyük hataların başında çelik kapı fiyatları baz alınarak,  çelik kapı satın alma tercihleri yer almaktadır. Çelik kapı modelleri dış görünüş itibarı ile kaliteli çelik kapı ve ucuz çelik kapı ayrımını yapmanın zor olduğu ürünlerdir. Çelik kapı ihtiyacınıza yönelik üst seviye güvenlikli modern ve sağlam çelik kapı üretimi gerçekleştiren Emir Çelik Kapı firmamız çelik kapının her aşamasında olduğu gibi satın alma aşamasında da, sizlere gerçek çelik kapı almanız noktasında yardımcı olmaktadır. Çelik Kapı fiyatları kullanılan malzeme ve işçilik ile doğru orantılı olarak belirlenmektedir.

İstanbul Çelik Kapı

Emir Çelik Kapı üretimini istanbul içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu noktada istanbul çelik kapı taleplerinizde diğer lokasyonlara göre daha avantajlı bir kaç hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmakta, istanbul içi ücretsiz çelik kapı montajı yapmaktayız. Aynı zamanda İstanbul Eyüp Showroomumuzda kapılarımızı inceleyebilirsiniz. istanbul çelik kapı modelleri tamamen özel bir koleksiyona sahip olup, kaliteden asla ödün vermeyen Emir Çelik Kapı güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

İstanbul çelik kapı, İstanbul çelik kapı modelleri, İstanbul çelik kapı fiyatları, İstanbul çelik kapıcı, İstanbul indirimli çelik kapı, İstanbul dış kapı, İstanbul kapı modeller, İstanbul kapıcı, çelik kapı fiyatları, çelik kapı, çelik kapı modelleri, Anadolu yakası çelik kapıcı, avrupa yakası çelik kapıcı, anadolu yakası kapı firmaları, avrupa yakası kapı firmaları,çelik kapıcı, çelik kapı resimleri, çelik kapı satın al, çelik kapı en iyi, en sağlam çelik kapı,

İstanbul Çelik Kapı Fiyatları

Seçilen çelik kapı modeli, kullanılacak çelik kapı kilit sistemi ve kullanılacak çelik kapı aksesuarları gibi bazı ana hatlara göre çelik kapı fiyatları kendi içinde değişiklik göstermektedir. Çelik kapı satın alırken yapılan en büyük hata, kapıyı fiyatı ile değerlendirmektir. Kaliteli çelik kapı bir kere takıldığında bir ömür boyu kullanılabilmektedir. Kapı satın almak isterken kapının kalitesi yerine fiyatına göre çelik kapı satın almak, maksimum 3-5 yıl içinde çelik kapı değişimi yapmanıza sebep olacaktır. Buna örnek vermek gerekirse müteahhitlerin sıklıkla kullandığı uygun fiyatlı çelik kapı modelleri en göz önündeki örnektir. Müteahhit ekonomik çelik kapı taktırdığı daireleri sattıktan sonra yeni sahipleri kısa süre kullandıkları kapıları değiştirmek zorunda kalmaktadır. Siz de çelik kapı satın alma işlemini ömrünüzde bir kere yapmak ve bir daha çelik kapı fiyat araştırması yapmamak için Emir Çelik Kapı özel üretimi olan çelik kapı modellerinden dilediğinizi seçerek, çelik kapı arayışınıza sonsuza dek nokta koyabilirsiniz.

 

 

Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı
Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı

İstanbul Çelik Kapı Ölçüleri Nedir ?

Çelik kapıların montaj yapılacağı alanın ölçüsüne özel olarak üretilmesi çok önemlidir. Montaj yerine özel üretilmeyen hazır çelik kapı modelleri çelik kapı kasası ve montaj yapılan duvar arasında kalan boşluk nedeni ile bütün güvenlik özelliklerinden mahrum kalacaktır. Daha önce sıklıkla duyulan levye ile çelik kapıların açılması işte bu nedenledir. Emir Çelik Kapı olarak ürettiğimiz tüm çelik kapı modelleri çelik kapı montajı yapılacak alanın ölçüsüne göre üretilmektedir. Standart çelik kapı ölçüsü diye bir ölçü yoktur ve kesinlikle olmamalıdır. Siz de ölçüye özel üretim çelik kapı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kendi ölçülerinize göre çelik kapı siparişi verebilirsiniz.

 

İstanbul Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı
İstanbul Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı

 

Kale Multisistem Merkezi Çelik Kapı Kilidi 256G

Kale 14 sistem merkezi sistem çelik kapı kilidi, tek bir anahtarla 14 farklı noktadan kilitleme yapabilen çelik kapı kilididir. Kapınızın alt ve üst noktalarından birer adet, kapının kilit kısmından çıkan 11 adet ve son olarak kapının hizmetçi kilidi kısmından çıkan 1 adet olmak üzere toplam 14 farklı kilit mekanizması. Emir Çelik kapı üretimi olan tüm kapılarımızda 14 kilidin yanı sıra menteşe bölümünde bulunan 5 adet sabit pim ile birlikte çelik kapı kilitli konuma alındığında kapının 4 tarafından toplam 19 noktadan güçlü kilitleme sağlanmaktadır. Türkiye’nin en sağlam çelik kapısı Emir Çelik Kapı derken çok ciddi olmamız gerektiğini, ve Türkiye’nin en sağlam çelik kapı modellerini üretmenin sorumluluğunu sonuna kadar yerine getirdiğimizi biz ve binlerce mutlu müşterimiz biliyor. Sizler de Türkiye’nin en sağlam çelik kapısına sahip olmak için hemen bizi arayın, uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile ölçümünüzü yapsın. Siz ölçünüze özel üretilen gerçek çelik kapının güvenliğini yaşayın.

Mul-T-Lock Merkezi Kilit Sistemi 415G

415G, matkapla delinmeye karşı sertleştirilmiş ve 8 mm lik civatalarla sabitlenen barel koruma sistemine sahiptir. Millerden biri zorlandığında diğerlerinin etkilenmediği “Geometrik Kilitleme” özelliği sunar. Kilit mekanizması Kale merkezi kilit sistemi ile aynı şekilde 14 noktadan kilitleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra 4 tur tam kilitleme özelliği ek olarak mevcuttur. Geometrik kilitleme özelliği sayesinde kapı kilidi anahtarın her dönüşünde hareket eder. Geometrik kilit özelliği sayesinde kilit sisteminde boşluk bulunmaz. Çok daha güvenli bir çelik kapı deneyimi sunar.

Modern Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı
Modern Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı

Çelik Kapı Parmak İzi Kilit Sistemi

Teknolojik gelişmeler hayatın her alanında beraberinde getirdiği yenilikler ile yaşamımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Parmak izi kilit sistemleri bu noktada çelik kapı modellerinde en sık tercih edilen akıllı tasarımlara sahip ve oldukça kullanışlı ürünlerdir. Parmak izi kilit sistemi sayesinde anahtar taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Evinizin kapısını parmak izinizi okutarak açabilir, aynı zamanda akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar sayesinde kapının uzaktan kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Parmak izi kilit sistemi tüm çelik kapı modellerimiz ile uyumlu olup ekstra ücrete tabidir. Parmak izi kilitleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Çeli̇k Kapilar Emi̇r Çeli̇k Kapi Çeli̇k Kapi Modelleri̇ Çeli̇k Kapi Fi̇yatlari
Çeli̇k Kapilar Emi̇r Çeli̇k Kapi Çeli̇k Kapi Modelleri̇ Çeli̇k Kapi Fi̇yatlari

Çelik Kapı Alarmlı Kilit Sistemi

Kale-Celik-Kapi-Alarmli-Kilit-Sistemi-Celik-Kapi-Sifreli-Kilit-Kale-Kilit
Kale-Celik-Kapi-Alarmli-Kilit-Sistemi-Celik-Kapi-Sifreli-Kilit-Kale-Kilit

Ne kadar üst düzey sağlam bir çelik kapı sahibi olsanız dahi bu kapınıza istenmeyen kişilerin gelmesine engel değildir. Emir Çelik Kapı üretimi olan kapıları hırsızın açması mümkün olmasa da, bu kapınızı açmaya çalışmasına engel değildir. Kapıyı açamasa dahi kapıya zarar vermesi içten bile değildir. Bu noktada kapı alarmlı çelik kapı kilit sistemleri son derece basit fakat yararlı bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Özel alarm düzenekli çelik kapı kilidi sayesinde kapınıza dışarıdan müdahale edildiği ve kapı zorlandığı anda alarm devreye girmektedir. Bu sayede kapınıza gelen hırsız çelik kapıyı açmaya uğraşmaktan vazgeçmektedir.

Çelik Kapı Kilit Sistemleri

Kilit sistemi bir kapının en önemli noktasıdır. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun kullanılan kilit sistemi kaliteli olmayan bir kapının güvenlik şartlarını yerine getirmesi beklenemez. Emir Çelik kapı olarak özel istek doğrultusunda tüm akıllı kilit sistemlerini kapılarımıza uygulamakla beraber, standart olarak Kale Merkezi Kilit sistemi (Kale Multisistem Merkezi Çelik Kapı Kilidi 256G ) ve MultLock Merkezi Kilit Sistemi (MulTLock 415G)  marka çelik kapı kilit sistemleri ile kapılarımızın gücüne gerçek anlamda güç katmaktayız.

 

Çeli̇k Kapilar Emi̇r Çeli̇k Kapi Çeli̇k Kapi Modelleri̇ Çeli̇k Kapi Fi̇yatlari Özelli̇kleri̇
Çeli̇k Kapilar Emi̇r Çeli̇k Kapi Çeli̇k Kapi Modelleri̇ Çeli̇k Kapi Fi̇yatlari Özelli̇kleri̇

İstanbul Çelik Kapı Renkleri

Seçtiğiniz çelik kapı modeli sitemizde yer alan görselde ne renk olursa olsun sizin talebiniz doğrultusunda istediğiniz renkte üretilebilmektedir. Kapının dış yüzeyi ve evin iç kısmında kalan bölümü farklı renklerde üretilebilmektedir.

İstanbul Çelik Kapı Üretim Süresi

Çelik kapılarımızı ölçüye özel üretmekteyiz. Bu süreç kapı ölçü alımından itibaren ortalama 15-25 gün arasında değişmektedir. Bu tamamen imalat yoğunluğuna bağlı bir süreç olmakla birlikte net teslim süresi için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Lüks Klasik Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı
Lüks Klasik Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Çelik Kapı Özellikleri İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı

Çelik Kapı Isı Yalıtımı

Çelik kapıların evin ısınmasında önemli bir etken olduğunu en iyi bilenler şüphesiz ucuz çelik kapı satın almak gibi bir talihsizlik yaşamış olan kişilerdir. Emir Çelik Kapı üretimi olan tüm çelik kapılar içlerinde ısı ve ses yalıtımını Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak

İndirimli Çelik Kapı Modelleri

Emir Çelik Kapı olarak belli dönemlerde çelik kapı indirimleri yapmaktayız. Fakat bu indirimli çelik kapı satışı süreklilik gösteren bir durum değildir. Bizler çelik kapı için en önemli hususun güvenlik olduğu bilinci ile üretim yapmaktayız. Ucuz çelik kapı satışımız geçmişte olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. Bu noktada dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz çelik kapı kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizleri instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve çelik kapı indirimli satış günlerinden haberdar olabilirsiniz.

Lüks Çelik Kapı Modelleri Modern Çelik Kapı Modelleri

Emi̇r Çeli̇k Kapi Çeli̇k Kapi Modelleri̇ Google Resi̇mli̇ Reklam
Emi̇r Çeli̇k Kapi Çeli̇k Kapi Modelleri̇ Google Resi̇mli̇ Reklam

 

 

Puanınız

Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları 252 için 6 değerlendirme

 1. Erkan Avatarı

  erkan

  Kırmızı çelik kapı çok güzel olmuş elinize sağlık.

 2. Samet Sadık Avatarı

  Samet Sadık

  Gerçekten rengine bayıldım emeklerinize sağlık

 3. Gülşah Avatarı

  Gülşah

  Tek kelimeyle muhteşem rengine bayıldım kapıların her biri birbirinden güzel emeğinize sağlık 🤗

 4. Gülşah Avatarı

  Gülşah

  Tek kelimeyle muhteşem rengine bayıldım her biri birbirinden güzel emeğinize sağlık 🤗

 5. Gülşah Avatarı

  Gülşah

  Tek kelimeyle muhteşem rengine bayıldım emeğinize sağlık

 6. Harun Cebeci Avatarı

  Harun cebeci

  Çok güzel kapı modelleri var hepsi birbirinden güzel ben evime aldım çok memnunum

Değerlendirme yap


  İletişim

  Pazariçi Mahallesi Bülbüldere Caddesi

  Gaziosmanpaşa- İstanbul

  Telefon:      +90 212 674 58 39

  Whatsapp: +90 542 248 52 92

  E mail: destek@emircelikkapi.com