Çatalca Villa Kapısı

Çatalca Villa Kapısı

Çatalca villa kapısı modelleri fiyatları Çatalca kompozit villa kapısı modelleri, Çatalca kompak villa kapısı, Çatalca villa kapısı fiyatları. Çatalca Villa Kapısı 2022 yeni sezon villa giriş kapıları koleksiyonumuzda yer alan  dış etkenlere dayanıklı villa dış kapıları. Emir Çelik Kapı Çatalca villa kapısı modelleri ile hizmet vermekteyiz. Çatalca villa kapısı fiyatları, Çatalca villa kapısı imalatçısı firmaları arasında kendi üretimini gerçekleştiren Emir Çelik Kapı olarak Çatalca bölgesi ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermekteyiz. Çatalca villa kapısı modelleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0212 983 96 74 ve 0542 248 52 92 numaralı müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi ve villa kapısı fiyatı konusunda destek alabilirsiniz.

Çatalca Villa Kapısı Modelleri

Çatalca villa kapısı modelleri fiyatları açısından özenle hazırlanmış 2022 Çatalca bölgesine özel hazırlanmış yeni sezon koleksiyonumuzdur. Emir Çelik Kapı firmamız tamamen özel üretim çalışmaktadır. Bu sayede istediğiniz villa kapısı modeli bizlerle beraber oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz modellerimizde değişiklik yapma imkanına sahipsiniz. Emir Çelik Kapı olarak hazırladığımız,  Çatalca villa giriş kapısı koleksiyonumuzda yer alan yenilikçi tasarımlara sahip dış mekan kapı modelleri sizleri bekliyor.

Villa Kapısı

Villa Kapısı 550

Villa Kapısı

Villa Kapısı 549

Ahşap Villa Kapısı Modelleri Villa Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Entrance Doors Haustüren
Ahşap Villa Kapısı Modelleri Villa Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Entrance Doors Haustüren

Çatalca Villa Kapısı Firmaları

Emir Çelik Kapı olarak tüm villa kapısı modellerini kendi üretim tesisimizde  kendi öz kaynaklarımız ile üretmekteyiz. Bu sayede Çatalca bölgesinde villa giriş kapısı satın almak isteyen siz değerli müşterilerimiz herhangi bir aracı firma ile muhatap olmadan direk olarak üreticiden beğendiğiniz villa kapısını satın almış olabilirsiniz. Çatalca villa kapısı siparişlerinizde ücretsiz montaj hizmeti verdiğimizi de hatırlatmak isteriz. Çatalca villa kapısı üretimi gerçekleştiren Çatalca villa kapısı firmaları arasında, kendi üretim tesisi ve 30 yıllık tecrübesi ile Emir Çelik Kapı öne çıkmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kompozit Villa Kapısı Modelleri Emir Çelik Kapı Villa Giriş Kapısı Modelleri
Kompozit Villa Kapısı Modelleri Emir Çelik Kapı Villa Giriş Kapısı Modelleri

Villa Kapıları Dış Etkenlere Dayanıklı mı?

Villa kapıları konutun dış alanında kullanılacağı için mümkün mertebe dış etkenlere dayanıklı malzeme ile üretilmesi doğru olanıdır. Şu an villa giriş kapıları prensip olarak alüminyum kompozit veya kompakt lamine kaplama ile dış etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Kompozit villa kapısı ve kompakt lamine villa kapıları her ne kadar dış etkenlere dayanıklı olsalar da, kullanılan malzeme düz olduğu için ortaya çıkan modeller daha ziyade düz ve çizgili modeller ile sınırlıdır. Ahşap kaplama villa kapıları ise üzerinde kullandığımız özel ahşap sayesinde yağmura ve suya tam dayanıklı olmakla birlikte, güneş ışınlarına karşı aynı üst düzey korumaya sahip değildir. Çok daha gösterişli modellerin elde edilebildiği ahşap kaplama villa giriş kapısı modelleri takıldıktan sonra yılda 1 kez koruyucu vernik ile cilalanarak ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu noktada tercih tamamen müşteriye aittir.

Çelik Kapı Modeleri Çelik Kapı Fiyatları Emir Çelik Kapı 2022 Çelik Kapılar
Çelik Kapı Modeleri Çelik Kapı Fiyatları Emir Çelik Kapı 2022 Çelik Kapılar

İstanbul Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

İstanbul Türkiye’nin en büyük metropolü. İş imkanı ve maddi açıdan pek çok ülkeden daha yüksek bir ekonomiye sahip olan istanbul, sunduğu iş ve kazanç fırsatları nedeni ile çok Türkiye’nin en kalabalık ve dünyanın pek çok ülkesinden daha yüksek bir nüfusa sahiptir. Şehrin yoğun nüfusu ve yerleşim alanlarındaki sıkışıklık, insanları istanbul’un sosyal ve ekonomik imkanlarından uzak kalmadan müstakil ev arayışına itmektedir. İstanbul villa inşaatları özellikle pandemi sürecinde hızlanarak devam etmektedir. Biz istanbul villa kapısı olarak yılların getirmiş olduğu tecrübe ve profesyonel iş ahlakı ile istanbul başta olmak üzere tüm villa kapısı ihtiyaçlarınızda kişiye özel çözümler sunmaktayız. İstanbul villa kapısı modelleri kompozit çelik villa kapıları, Çatalca villa kapısı fiyatları, kompakt lamine dış villa kapısı modelleri gibi kendi içinde kategorilere ayrılmaktadır.

Emir Çelik Kapı 30 Yıllık Üretim Deneyimi

Villa Kapıları genel anlamda dış etkenlere dayanıklılığı ve güvenlik donanımları ile ön plana çıkmaktadır. Emir Çelik Kapı olarak, sizlere gerçek güvenlikli dış kapı ve aynı zamanda takılacağı yapının mimarisine uygun tasarım villa giriş kapısı modelleri üretmekteyiz. Dış kapı seçiminde, yapının genel hatlarına uyumlu tasarımlara sahip dış kapı modelleri üretmek çok önemlidir. Villa dış kapıları yapının genel mimari özelliklerine tam uyumlu olması durumunda, villa kapısı seçimi yaparken imalatçı firmanın talepleriniz doğrultusunda özel üretim kapı yapıp yapamadığını özellikle araştırmanız çok önemlidir.

Çatalca Villa Kapısı Fiyatları Ne Kadar ?

Emir Çelik Kapı olarak tüm ürünlerimizi müşterilerimize ve yapının genel mimari hatlarına özel olarak üretmekteyiz. Çatalca Villa kapısı fiyatları kapının takılacağı alanın ölçüsüne, seçilen modele ve kullanılacak dış kaplama malzemesinin cinsine göre değişmektedir. Villa Giriş Kapıları doğru tercih yapılması durumunda bir kez alınacak bir üründür. Maalesef ucuz villa kapısı modelleri kelimesinde yer alan ekonomik villa kapısı modelleri kelimesinin yanılttığı kişiler bu seçimi çok kez tekrar etmek zorunda kalmaktadır. Villa Kapısı siparişi vermeden önce fiyat teklifi almak için bizleri mutlaka arayın. Villa kapısı fiyatları kapının takılacağı alanın ölçüsüne, seçilen modele ve kullanılacak dış kaplama malzemesinin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Villa Kapısı siparişi vermeden önce fiyat teklifi almak için bizleri mutlaka arayın.

Emir Çelik Kapı Çelik Kapı Modelleri Steel Doors Çelik Kapı Fiyatları İstanbul Çelik Kapı
Emir Çelik Kapı Çelik Kapı Modelleri Steel Doors Çelik Kapı Fiyatları İstanbul Çelik Kapı
Emir Çelik Kapı Villa Kapısı Modelleri Kompakt Lamine Villa Giriş Kapıları Dış Etkenlere Dayanıklı
Emir Çelik Kapı Villa Kapısı Modelleri Kompakt Lamine Villa Giriş Kapıları Dış Etkenlere Dayanıklı

Villa Kapısı Kilit Sistemleri

Villa kapısı kilit sistemi kapının en temel güvenlik elemanlarının başında yer almaktadır. Standart olarak ülkemizde tercih edilen mono blok kilit sistemleri 2 anahtar ile toplam 6 pimli kilitleme sağlamaktadır. Emir Çelik Kapı olarak tüm villa kapılarımızda Merkezi kilit sistemi kullanmaktayız. Merkezi kilit sistemi tek bir anahtar ile kapının üst bölümü ve alt bölümü dahil olmak üzere 14 ayrı noktadan kilitleme özelliği sağlayan yeni nesil kilit sistemleridir. Villa kapılarımızda kullandığımız kilitler; Kale Multi Merkezi 256G ve MultLock 415G Geometrik Merkezi Kilit sistemleridir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz villa kapıları ayrıca tüm teknolojik yeni nesil alarmlı, parmak izi kilit sistemleri, göz tanıma (iris tanıma), kartlı geçiş sistemleri gibi yeni nesil akıllı smart kiilit sistemleri ile tam uyumludur.

Çatalca Pivot Villa Kapısı Modelleri

Villa giriş kapılarında son dönemin trendlerinin başında yer alan pivot menteşeli giriş kapıları ;Emir Çelik Kapı güvencesi ile üst düzey Hollanda menşeili FRITSJURGENS SYSTEM ONE menteşeleri ile üretilmektedir. Çatalca Pivot villa kapısı modelleri kullanılan özel menteşe sistemi sayesinde büyük boyutlu kapıların güvenle kullanımına olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem içe hem dışa 360 derece dönme kabiliyetine sahip çok şık modern pivot kapılar üretilebilmektedir. Pivot Villa giriş kapıları hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünlerin teknik detaylarını incelemek için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Villa Kapısı Teslim Süresi

Villa giriş kapıları ölçüye özel üretim yapılması gereken çelik kapı modelleri olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle planlama yapılırken kapı montajı için belli bir üretim süresini göz önüne almak gerekir. Emir Çelik Kapı olarak villa kapısı üretim sürecimiz ölçü alımı ve takip eden sözleşme sürecinden sonra imalata başlandığı gün itibarı ile 25 gündür. ( Özel projelere özel teslim süresi verilmektedir.)

Camlı Villa Kapısı Güvenli mi ?

Camlı villa kapısı modelleri geniş kapıların yanı sıra tek kanat kapıların sığdığı dar alanlarda da ana kapı üzerine açılan aydınlık ve dekoratif amacı taşıyan camların kullanımı ile mümkündür. Villa kapısı modellerinde cam kullanımı, camın kolay kırılan bir nesne olduğu düşüncesi hakim olduğu için kuşkuyla karşılanmaktadır. Emir Çelik Kapı olarak tüm camlı kapı modellerimizde kırılmaz özellikli lamine cam, kırılmaz özellikli temperli cam kullanmaktayız. Bu sayede siz de hem mekana ferahlık katan güneş ışıklarının mekana girişini sağlayabilir, aynı zamanda da güvenlik konusunda endişe etmek zorunda kalmazsınız.

Ferforje Villa Kapısı Nedir ?

Ferforje villa kapısı dış kapı üzerinde dekoratif amaçlı ferforje motiflerin kullanılması ile elde edilen dış kapı modelleridir. Ferforje, yüksek ısıda dövülen gerçek demirin şekillendirilmesi işlemi sonunda aldığı dekoratif ürünlerdir. Ferforje ürünler villa kapılarında genellikle cam önlerinde dekoratif ve güvenliği arttırıcı özelliği ile kullanılmaktadır.

Pivot Çelik Kapı Pivot Villa Kapısı Modelleri Emir Çelik Kapı pivot villa kapıları emir çelik kapı
Pivot Çelik Kapı Pivot Villa Kapısı Modelleri Emir Çelik Kapı pivot villa kapıları emir çelik kapı

Villa Kapısı Teknik Özellikleri

Kapılarımızın Dış ve Menteşeyi Tutan İç Kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Sac ile üretilmektedir.

Kasaların iç kısımları dış müdahalelere karşı tam koruma sağlanması amacı ile kilit ve Menteşe kısımları 4mm sac ile güçlendirilmektedir.

Kapının Kanat olarak adlandırılan hareketli bölümü iç aksam olarak   1 mm + 1mm toplamda 2 mm kutu şeklinde yekpare sac ve iki sac arası 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmaktadır.

Kapılarımızın hareketli kanat kısımları 9 cm kalınlığında olup ortalama 90-100 kg arasında ağırlıkta içleri tamamen dolu çelik ve taş yünü ile izolasyonu yapılmış durumdadır.

Tüm çelik kapı modellerimizde  standart olarak çelik kapı kasası ve çelik kapı kanadı iki tarafta fitil yatakları açılmış ve hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile kapının evin içi ve dışı ile bütün hava akışını kesmesi sağlanmaktadır.

Çelik kapı modellerimizin tamamında 3 Adet 20’lik bilyalı menteşeler kullanılmaktadır.

Kilit Sistemimiz MULTLOCK 415G ve Kale 256g Multimerkezi Marka Merkezi Kilit sistemidir. 14 Ayrı noktadan kilitleme özellikli

Kapı üzerindeki diğer tüm aksesuarlar 304 kalite krom paslanmazdır.

Çatalca villa kapısı, Çatalca villa kapısı modelleri, Çatalca villa kapısı üretici firma, Çatalca villa kapısı fiyatları, Çatalca kompozit villa kapısı, Çatalca çelik dış kapı, Çatalca dış kapı, Çatalca dış kapı modelleri, Çatalca kompozit villa kapıları, Çatalca villa kapısı imalat, Çatalca kompak villa kapısı, Çatalca su kontrası villa kapısı, Çatalca marin villa kapısı,Çatalca pivot villa kapısı, pivot villa kapıları, Çatalca pivot villa kapıları, Çatalca pivot villa giriş kapısı modelleri, Çatalca villa giriş kapısı, Çatalca villa kapı,Çatalca Villa Kapısı Modelleri Fiyatları, Villa Giriş Kapısı, Kompozit Villa Dış Kapıları, Entrance Doors, Haustüren, SteelDoors, SeyfQapilar,

Çatalca Villa Kapısı Modelleri Fiyatları Villa Giriş Kapısı Kompozit Villa Dış Kapıları Entrance Doors Haustüren SteelDoors SeyfQapilar
Çatalca Villa Kapısı Modelleri Fiyatları Villa Giriş Kapısı Kompozit Villa Dış Kapıları Entrance Doors Haustüren SteelDoors SeyfQapilar