Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Kompozit Villa Kapı Fiyatları
Emir Çelik Kapı Kompozit Villa Kapısı Modelleri Kompozit Çelik Dış Kapı Fiyatları Villa Kapıları
Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları İndirimli Çelik Kapılar Emir Çelik Kapı
Emir Çelik Kapı Klasik Villa Kapıları Klasik Villa Kapısı Modelleri Fiyatları
Pivot Villa Kapısı Modelleri Emir Çelik Kapı Pivot Door Pivot Villa Kapıları Çelik Kapı

Çelik Kapı Fiyatları

Yaşam alanlarını hem görsel açıdan tamamlayan hem de güvenliğin ilk unsuru olan kapılar, mekân sahipleri için büyük önem taşımaktadır. Bulunulan yerin dış ve iç kapıları ne kadar güçlü ve kaliteliyse hem mekân sahipleri hem de misafirler o derece rahat hissetmektedir. Bu yüzden ev veya iş yerinize kapı yaptıracağınız zaman profesyonel bir firmayla çalışmak gerekmektedir. Firmamız, İstanbul çelik kapı fiyatları ile hem cep yakmaz hem de kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde kapınızı yıllarca sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bize tüm iletişim kanallarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapı Nedir?

İç ve dış mekânlarda kullanılan her kapının ayrı özellikleri bulunabilse de aşağı yukarı aynı işlevi yerine getirmektedir. Önemli olan kapı yapımında kullanılan malzemeler ve işçiliktir. Firmamız, özellikle çelik kapı alanında kendini geliştirmiştir. 

Çelik kapı nedir denirse; adından da anlaşılacağı gibi kapının çelik kullanılarak üretilmesidir. Çelik kapılar, tek veya çift kanatlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca bu tarz kapılar çelik ve sac malzemeleriyle güçlendirilmektedirler. Firmamızdaki tüm çelik kapılarda sac kalınlığı 2 mm’dir. Kapı ağırlıkları ise 100-120 kg arasındadır. Oldukça sağlam olan çelik kapılar dışarıdan açılması oldukça zor olan oldukça güçlü ve kaliteli kapılardır. Fakat asıl önemli olan kapıların monte edileceği yerin ölçüsünü doğru almak, iyi bir imalat yapmak ve montajı doğru olarak gerçekleştirmektir. Bu yüzden işinde uzman bir ekip ile çalışmak gerekmektedir. 

Çelik Kapı Hizmetlerimiz

Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde istediğiniz her tarzda kapı, konuşulan tarihte teslim edilmektedir. Çelik kapı hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti üzerine çalışmakla kurulmaktadır.

Çelik kapı modellerimizde kale merkezi kilit sistemi kullanılmaktadır. Standart olarak tek bir anahtar 14 ayrı kilit mekanizmasını kontrol edebilmektedir. Bu da sistem sahipleri için büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Firmamız ölçüye özel üretim yapmaktadır. Böylece olası sorunların önüne geçilebilmektedir. Ayrıca istenilen tüm model kapılarda arzu edilen her renk kullanılabilmektedir. Kapıların iç ve dış renkleri farklı olabilmektedir. Sınırsız renk seçeneği sunduğumuz kapılarımızdaki tüm aksesuarlar 304 krom paslanmaz çelik içinde 2 çelik levha arasında 150 yoğunluktadır. Bunun yanı sıra 40/50 taş yünü ile ısı ve ses yalıtımı da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca İstanbul içerisindeki tüm nakliye ve montaj işlemlerini firmamız karşılamaktadır. Merak ettiğiniz tüm sorular ve siparişler için telefon numaramız ya da internet adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Villa Kapısı

Günümüzde çok şık ve klasik tarzlarda villalar moda olmaktadır. Villa sahipleri, sahip oldukları evlerinde kendi tarzlarını yaratarak farklı evler dekore etmektedir. Bir villanın dekorunu tamamlayan eşya ise villa kapısı olmaktadır. Firmamız size her konsepte uygun kapı modelleri sunarken bütçenizi de düşünmektedir. Ürünlerimizin kaplamaları sayesinde güneş, yağmur ve ne gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olmaktadır. Ürünlerimiz çabuk deforme olmadığı için uzu seneler boyunca kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca özel ve değişik model isteyen müşterilerimiz için özel ve farklı tasarımlarımız da mevcuttur. Bu tasarımlar sayesinde kaliteli ve eşsiz bir kapıya sahip olabilirsiniz. Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve bütçelerini düşünerek üretim yapmaktadır.

Villa Kapısı Modelleri

Villa kapısı modellerinde dekorasyonun önemi olduğu kadar evin güvenliği de önemli olmaktadır. Kapının modelindeki kalınlık ve kilit sistemi kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Bu kaliteyi firmamız size en uygun bütçelerde sunmaktadır. Villa Kapısı modelleri, iç mekân ve dış mekân olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Apartmanın girişindeki kapı, yapının dışında ilk görülen yer olduğu için ev sahibi ve misafir için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden villanın dekorunu tamamlamak için apartman girişindeki kapının modelini çok iyi seçmeniz gereklidir. Ayrıca bu kapı en dışta olduğundan dolayı kilit sistemi son derece kaliteli olmak zorundadır. Firmamızdan alabileceğiniz villa kapı modelleri kilit sistemine son derce önem verirken tasarımı da göz ardı etmemektedir. Ayrıca yağmur, güneş gibi dış etmenlere karşı da son derece dirençli ürünlerdir. Villa kapılarının diğer türleri de apartman kapılarının içerisindeki kompozit apartman kapıları olmaktadır. Bu kapılar genel olarak cam veya ahşap üretilmektedir. Dış kapıları seçerken dış dekorasyona uygun modeller seçerken kompozit kapıları seçerken daha çok iç dizayna uygun bir model seçmeniz gereklidir. Firmamızdan satın alabileceğiniz kompozit apartman kapıları, paslanmaya ve darbeye karşı dirençli olmaktadır. Ayrıca villa kapısı modellerimiz her tasarıma ve dizayna uygun olarak tasarlanabilmektedir. Firmamız size birçok seçenek sunarken hem kaliteyi hem de bütçenizi düşünmektedir. Bu yüzden fiyatlarımız genel olarak diğerlerine göre çok daha ucuz olmaktadır.

Villa Kapısı Fiyatları

Villa kapısı fiyatları ölçü başta olmak üzere kullanılacak materyal ve pek çok farklı değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. İndirimli villa kapıları hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak yapınıza uygun villa giriş kapısı fiyatını öğrenebilmek için, bizi arayın.

Kompozit Villa Kapısı Fiyatları

Kompozit Villa Kapısı Fiyatları özel üretim çalışan firmamızda ölçüye özel olarak belirlenmektedir. Kompozit villa kapısı metrekare fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Emir Çelik Kapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm villa kapılarında olduğu gibi, en uygun fiyat ve en yüksek kalite garantisi ile satışa sunulmaktadır.

 

Villa Kapısı Modelleri
Özel Üretim Modern Klasik

Villa Kapısı Modelleri son dönemde en çok rağbet gören kapı çeşitleri arasında uzak ara zirvede yer almaktadır. Emir Çelik Kapı olarak pandemi öncesinde de en büyük üretimlerimizi yağmura ve dış etkenlere tam dayanıklı villa giriş kapıları olmasından dolayı, bu dönemde artan taleplere cevap verebilme noktasında Türkiye’nin sektöründeki en hazır Çelik Kapı firması olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Villa Kapıları bakımından bu talep artışı, Özellikle Covid-19 pandemi sonrası, talep patlaması yaşanan müstakil ev projelerinin artışı ile doğru orantılıdır. Özellikle evden çalışma imkanına sahip kişilerin virüs sonrasında bu çalışma sistemine adapte olmaları, yazlık ev, bahçeli müstakil konut, çiftlik evleri  gibi konutlara olan ilgiyi artırmaktadır. Emir Çelik Kapı olarak pandemi öncesinde ve sonrasında ana üretim kalemimiz olan dış etkenlere dayanıklı, sağlam ve üst düzey güvenliğe sahip villa kapısı modelleri üretimimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Villa Kapısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Villa kapısı özünde çelik kapı ile aynı mantıkta üretilse dahi, çelik kapılar bina içi kullanıma uygun malzemelerden üretildiği ve dış villa giriş kapısının yağmur, güneş gibi dış etkenlere maruz kalacağından ötürü villa kapısı alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Emir Çelik Kapı olarak Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm noktalarına üretimini gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarını garantili olarak gönderiyoruz. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde, villa kapısı alırken nelere dikkat edilmeli ? sorusunun cevabını sizlerle kısaca paylaşmak isteriz.

İlk ve belki de en önemli nokta, villa kapısı tamamen kapının takılacağı yerin ölçüsüne göre özel üretilmelidir. Hazır kapı taktırmak Ferrari bir arabaya az yaksın diye Lpg taktırmak olarak nitelendirilebilir.
Villa Kapısı dış etkenlere maruz kalacağı için, (yağmur, güneş, kar,) kapıda kullanılan malzemelerin dış etkenlere tam dayanıklı olması gerekir.
Villa kapısı siparişi verilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kapının sağlamlığını direkt olarak ilgilendiren, malzeme tercihidir. Villa kapılarının dış kısmında dekoratif amaçlı mobilya, kompozit, kompakt lamine gibi malzemeler kullanılmaktadır. Kapı müşterisi dışında kullanılan dekoratif panellere baktığında yan yana koyulan 2 kapı arasındaki farkı anlaması neredeyse mümkün değildir. Asıl önemli olan kapının sağlamlığı ve güvenlik noktalarında ise kapının kaç menteşe ile üretildiği, kilit sistemi, kanat ağırlığı, kanat içi ısı yalıtım değerleri ve tabi ki villa kapısı üretiminde kullanılan çelik menşei ve kalınlığıdır.

Villa Kapıları Dış Etkenlere Dayanıklı mı?

Villa kapıları konutun dış alanında kullanılacağı için mümkün mertebe dış etkenlere dayanıklı malzeme ile üretilmesi doğru olanıdır. Şu an villa giriş kapıları prensip olarak alüminyum kompozit veya kompakt lamine kaplama ile dış etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Kompozit villa kapısı ve kompakt lamine villa kapıları her ne kadar dış etkenlere dayanıklı olsalar da, kullanılan malzeme düz olduğu için ortaya çıkan modeller daha ziyade düz ve çizgili modeller ile sınırlıdır. Ahşap kaplama villa kapıları ise üzerinde kullandığımız özel ahşap sayesinde yağmura ve suya tam dayanıklı olmakla birlikte, güneş ışınlarına karşı aynı üst düzey korumaya sahip değildir. Çok daha gösterişli modellerin elde edilebildiği ahşap kaplama villa giriş kapısı modelleri takıldıktan sonra yılda 1 kez koruyucu vernik ile cilalanarak ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu noktada tercih tamamen müşteriye aittir.

Villa Kapıları Ne Kadar Güvenli ?

Emir Çelik Kapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarını, son teknoloji kilit sistemleri ile güçlendirmenin yanı sıra, kapı içerisinde de en kaliteli çelik ve gerekli görülen noktalardaki ekstra güçlendirmelerimiz sayesinde Türkiye’nin en güvenli villa kapılarını üretiyoruz. Kilit sistemlerimiz genel olarak Kale ve MulTLock marka merkezi kilit sistemlerinden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak teknolojik akıllı kilit sistemlerine uyumlu olan villa kapısı modellerimiz istenildiği takdirde; parmak izi kilit sistemi, alarmlı kilit seçenekleri, uzaktan kumandalı kilit sistemleri, akıllı ev sistemlerine uyumlu manyetik kilit sistemleri ile güçlendirilebilmektedir.

Kompozit Villa Kapısı Nedir ?

Kompozit villa kapısı olarak adlandırılan dış kapıları öne çıkaran husus dış etkenlere dayanıklı olmasıdır. Çelik kapı üzerine giydirilen kompozit panellerin alüminyum alaşımlı olması ve bu panelin üzerinde bulunan desenlerin UV dayanımlı filmlerle korunuyor olması sayesinde kapı dış etkenlere karşı tam dayanıklı hale gelmektedir. Kullanılan kompozit paneller 6 mm kalınlığında olup, çeşitli ahşap desenlerine ve düz renkli pek çok seçeneğe sahiptir. Kompozit villa kapısı modelleri son yılların en çok tercih edilen villa kapılarındandır.

Çelik Villa Kapısı Fiyatları

Villa kapısı modelleri iç aksamı çelik olmakla birlikte dış kaplama malzemesine özel olarak fiyatlandırılmaktadır. Ahşap kaplama villa kapısı fiyatları ile kompozit villa kapısı fiyatları ve kompakt lamine villa kapısı fiyatları, dış yüzeyde kullanılan malzemeler arasındaki fiyat farkı sebebi ile değişiklik göstermektedir.

Kompakt Lamine Villa Kapısı Fiyatları

Kompakt malzeme dış etkenlere tam dayanıklı bir ürün olması sebebi ile dış mekan çelik villa kapıları üretiminde en çok tercih edilen üst seviye bir malzemedir. Kompakt lamine villa kapıları metrekare üzerinden ölçüye özel olarak üretilmekte ve aynı şekilde fiyat aralığı ölçüye göre belirlenmektedir.

Kocaeli Villa Kapısı Modelleri Kocaeli Pivot Kapı Modelleri Kocaeli Villa Kapısı Fiyatları

Kocaeli Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Kocaeli Villa kapısı fiyatları üretim süreçleri ve seçilen villa kapısı modeli özelinde farklılık göstermektedir. Villa [...]

Marmaris Villa Kapısı Modelleri Marmaris Pivot Kapı Modelleri Marmaris Villa Kapısı Fiyatları

Marmaris Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Marmaris Villa Kapısı Modelleri Fiyatları Marmaris Villa kapısı fiyatları üretim süreçleri ve seçilen villa kapısı [...]

Reşadiye Villa Kapısı Fiyatları

Reşadiye Villa Kapı Modelleri Fiyatları

Reşadiye Villa Kapı Modelleri Fiyatları Reşadiye’de villa kapısı seçimi, evinizin güvenliğini ve estetiğini artırmak için [...]

Riva Villa Kapısı Fiyatları

Riva Villa Kapı Modelleri Fiyatları

Riva Villa kapısı fiyatları üretim süreçleri ve seçilen villa kapısı modeli özelinde farklılık göstermektedir. Villa [...]

Rumelihisarı Villa Kapısı Fiyatları Rumelihisarı Çelik Kapı Modelleri Rumelihisarı Villa Kapısı Modelleri

Rumelihisarı Villa Kapı Modelleri Fiyatları

Rumelihisarı Villa kapısı fiyatları üretim süreçleri ve seçilen villa kapısı modeli özelinde farklılık göstermektedir. Villa [...]

Sakarya Villa Kapısı Fiyatları Sakarya Villa Kapısı Modelleri

Sakarya Villa Kapı Modelleri Fiyatları

Sakarya Villa kapısı fiyatları üretim süreçleri ve seçilen villa kapısı modeli özelinde farklılık göstermektedir. Villa [...]

Villa Kapısı Fiyatları Emir Çelik Kapı Villa Kapısı Modelleri Kompozit Villa Kapısı Fiyatları
Puanınız